BestSeznamky.cz

Recenze nejlepších nezávazných seznamek na internetu.

seznamka_preview
Popis
Hodnocení
Web

Seznamky na internetu jsou dnes jedním z nejoblíbenějších způsobů, jak poznat nové a fajn lidi nejen ze svého okolí, a nejen v době karantény. S příchodem mobiliních technologií a všemožných sociálních sítí se hledání partnera přesunulo do online světa. Lidé dnes cestují většinu času se sluchátky v uších. Málokdo z nás se dnes odváží vytrhnout cizího člověka z jeho ulity a oslovit ho jen tak v metru. Pokud i vy se necítíte přímo jako lovec, či nemáte dostatek příležitostí, může být seznámení na seznamce právě to pravé pro vás.

S měnící se povahou mladých lidí se změnily i seznamky, které lidé vyhledávají. Mladí lidé dnes touží cestovat, poznávat nové lidi, stále zkoušet nové věci. Dnes spíše touží po nezávazných schůzkách, krátkodobých a otevřených vztazích, proto jsme se rozhodli vám představit ty nejlepší nezávazné seznamky, které jsou na českém trhu.


Co je vlastně online seznamka?

Od té doby, co fungují online seznamky na internetu, se hledání nového partnera velice změnilo. Dříve byla náhodná setkání v baru, na diskotéce, ve fitnesscentru, či dohazování od kamarádek a rodiny zcela normální. Pokud toto nefungovalo, přešlo se na vyšší stupeň a to inzerát v Annonci. Dnes už toto nefunguje. Lidem schází čas na pravidelné potulování po diskotékách a občas i sebedůvěra oslovit neznámou dívku na ulici. Tyto problémy začaly řešit online seznamky a rovnou z pohodlí domova. Dnes stačí vzít do ruky telefon a ve chvilce se vám otevře seznam nejlepších seznamovacích portálů všeho druhu. Online seznamky se teda staly následovníky oněch tištěných inzerátů, které si ještě pamatují naši rodiče. Zde vám představuje seznam těch nejlepších portálů pro seznámení.

Jak na hledání partnera na online seznamce?

Dnes stejně jako v minulosti seznamování na internetové seznamce začíná inzerátem. Tento inzerát se dnes nazývá profil a obsahuje obrázky a popis. Každý uživatel si vytvoří profil, nahraje alespoň jednu fotku, sepíše o sobě pár vět, také svoje představy o budoucím partnerovi a je hotovo. Můžete začít se samotným seznamováním. Vyhledávání a filtry vám umožní procházet ostatní uživatelské profily a vyhledávat potencionální partnery. K tomu hledání usnadňují funkce vyhledávání v určitém okruhu od vás, či věku.

Nevýhody online seznamování

Stejně tak, jak vy můžete procházet profily ostatních uživatelů, bude i váš profil veřejně dostupný pro ostatní uživatele portálu. Často pro lidi se kterými bychom se normálně seznámit nechtěli. Tomu bohužel nemůžeme zabránit, a proto musí každý uživatel seznamovacího portálu počítat s tím, že narazí na nepřijemné či vulgární jedince.

Pro koho jsou seznamky vhodné?

Hledání partnera na internetu se v dnešní době stalo mainstream. To co bylo před deseti lety neslýchané, je dnes zcela běžné. Dnes hledají na internetu partnera včechny věkové skupiny, od teenagerů po babičky. Další novinkou posledních let je rozšíření i vznik seznamek pro speciální skupiny uživatelů. Na internetu naleznete seznamky na zálety (casual dating), seznamky pro tetované, fanoušky Startreku i SM hrátek.

Porovnání seznamek

Abychom vám ulehčili první krok a to nalezení té správné seznamky pro vás, rozhodli jsme se připravit tento žebříček populárních portálů na seznámení. Doufáme, že vám tento seznam pomůže a ulehčí hledání toho nejvhodnějšího partnera právě pro vás. Vy si prosím zatím promyslete, co od seznámení čekáte? Hledáte partnera na zbytek života a založení rodiny? Chcete si jen povyrazit a nehledáte nic stálého?

Existují bezplatné online seznamky?

Ano na internetu může každý najít i seznamky, které jsou bezplatné. My je ovšem s klidným srdcem nemůžeme doporučit. Tyto portály nejsou bohužel tak spolehlivé jako jejich placené verze. Na bezplatných seznamkách je bohužel úroveň inzerátů a uživatelů o mnoho horší. Poplatek u placených verzí slouží nejen na provoz portálu, ale i jako přirozená bariéra pro uživatele, kteří se ve skutečnosti nechtějí seznámit, ale spíše ostatní urážet.