ErotickeSetkani.cz

Erotické seznámení nejsou již nějakou dobu žádné tabu a staly se nedílnou součástí seznamování v Česku. Seznamka ErotickeSetkani.cz se snaží spojovat právě zájemce o nezávazné dobrodružství. S rychle rostoucím počtem uživatelů je vidět, že tento portál nabízí přesně to, počem lidé touží.

VYZKOUŠET

Erotické setkání - Partner na sex

Vyplnit přihlašovací formulář - potvrdit email - zodpovědět otázky o sobě a svých zálibách - vyplnit text o sobě - nahrát pěknou fotku.... To je taková běžná rutina, kterou uživatel absolvuje na každém portálu.

Především muži bysi měli dát s výběrem vhodné fotky trochu práci. Již od začátku totiž ženy mohou vidět mužské profilovky ostré, na rozdíl od profilu samotného. Muži to mají obráceně. Vidí, co o sobě ženy napsaly, profilovou fotku si mohou ovšem jen domyslet.

Vyzkoušej jakého partnera ti nabídne systém

Hra na shodu, kterou má dostupnou bezplatně každý uživatel na portálu ErotickeSetkání. Systém vám sám zobrazuje vhodné profily z vašeho okolí a vy rozhodujete jednoduše, zda máte potencionální zájem se potkat nebo ne. Všichni uživatelé, které byste rádi potkali jsou uloženi do speciální filtru. Tím odpadne trapas, že budete psát stejné ženě dvakrát.

ErotickeSetkani.cz - VIP členství

Pokud chcete využívat všechny služby na portálu, musíte své členství rozšířit na VIP. Pro začátečníky je vhodné zvolit měsíční předplatné a zjistit, zda je online sex seznamovaní pro vás. Pokud jste již zběhlí, určitě uvítáte jedno z delších a levnějších předplatných na 3 nebo 6 měsíců.
POZNÁMKA: Pokud budete chtít ukončit využívání portálu, je nutné služby vypovědět stejně jako u předplatného novin, kabelovky či Netflixu.


VYZKOUŠET