Freerande.cz

Seznamka Freerande.cz je ideální seznamka pro všechny, kteří chtějí seznamování na internetu vyzkoušet. S širokou databází uživatelů je hledání nového partnera zábava. Freerande.cz nabízí placené služby, tím částečně odrazuje skupinu uživatelů, kteří svým chováním dělají špatné jméno online seznamování.
Registrace je ovšem zdarma jako na ostatních seznamovacích portálech.

Seznamka online i když vám už není 20

S moderními technologiemi žijeme už nějaký pátek a počítače již nejsou doménou jen generace dvacetiletých. Proto vás jistě nepřekvapí informace, že nejvíce aktivních uživatelů seznamky Freerande.cz je ve věku mezi 30-ti a 50-ti lety. Věkový průměr běžného uživatele je poté 38 let.
Poměr mezi muži a ženami je na této seznamce také vyrovnaný. S mírnou převahou 53% vedou v databázi registrovaných uživatelů ženy. Vyšší registrace a aktivita žen je podpořena bezplatnou registrací a užíváním všech VIP funkcí, které portál nabízí.

Registrace

Tato seznamka zajímá 16 lidí - Registrujte se ještě dnes a zvyšte své šance na seznámení!!

Freerande_preview

Registrace na Freerande.cz

Proces registrace je otázkou několika minut. Po zadání své emailové adresy obdržíte potvrzovací link a následně máte možnost v několika krocích vyplnit svůj uživatelský profil. Radíme poctivě vyplnit celý uživatelský profil. Nejen vy budete hledat vašeho partnera. Jistě se stane, že i váš profil bude nabídnut ostatním uživatelům. Vaše šance budou téměř nulové, pokud profil nebude obsahovat vhodnou fotku a váš popis.


Zábavná funkce rulety

Pod záložkou "Setkání" najde každý uživatel zábavnou funkci rulety. Systém uživateli dává nabídku partnerů. Uživatel pak může tlačítkem hodnotit profily ostatních uživatelů. Pokud uživatel označí zobrazený profil kladně a i on dostane pozitivní hodnocení od tohoto uživatele, budou oba upozorněni na vzniklou shodu. Seznámení je následně jednodušší, když jsou zde vidět vzájemné sympatie.


freerande


VYZKOUŠET

Závěrem

Můžete narazit na nevhodné a hrubé chování některých uživatelů. Pokud k tomu dojde, nebojte se napsat na podporu projektu a nechat daného uživatele zablokovat. Většina uživatelů ovšem ví, jak se chovat v online prostředí. Služba jakou je seznamování na internetu vyžaduje jistou úroveň chování, kterou uživatelé portálu Freerande znají. Proto pokud jste se rozhodli hledat partnera na Freeerande, jistě neuděláte chybu, když investujete do VIP členství.Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.