Seznamka Sexyschuzky.cz

Seznamka Sexyschuzky.cz je jednou z nejrenomovanějších seznamek pro nezávazné seznámení v celém Česku. Vysoké počty nových uživatelů ukazují na vysokou oblíbenost tohoto portálu. Hlavní účel této seznamky je spojovat stejně smýšlející lidi, kteří touží po nezávazném setkávání, rádi chatují po internetu a baví se i neškodným online flirtováním.

Nezávazné seznámení na internetu

Již jméno seznamky Sexyschuzky.cz dává zjevně najevo, že hledat zde partnera pro dlouhodobý vztah není účelem portálu. Cílem portálu je spojit uživatele, kteří mají prioritně zájem o nezávazné sex schůzky v soukromí, či například žhavé sex chaty. Uživatelé zde hledají nezávazné vztahy bez hlubšího seznamování, krátkodobé schůzky na pracovních cestách a odreagování od běžného života, který žijí, a proto je velmi důležitá i anonymita, kterou uživatelé portálu striktně dodržují. Co se domluví na portálu, tam i zůstane.


VYZKOUŠET

Sexyschuzky_preview

Možnosti k seznámení

Konkrétní možnosti, jak se seznámit, si osvojí každý uživatel během chvíle. Neomezené soukromé zprávy, přímé vyhledávání vhodných protějšků, či "chat ruleta" nabídnou všem dostatek možností. S chytrými filtry si můžete vyfiltrovat uživatele ve vašem okolí a získat tak přehled o možnostech, které vám seznamka Sexyschuzky.cz nabízí.


Co stojí Sexyschuzky.cz?

Registrace na portálu Sexyschuzky.cz je bezplatná. Služby portálu si můžete vyzkoušet zcela zdarma po registraci. Vyplníte svoji emailovou adresu, kterou potvrdíme v emailu, který vám v okamžiku přijde. Poté již můžete brouzdat svojí zkušební verzí seznamky. Bohužel tato verze je z části omezená a některé z funkcí vám budou odemčeny pouze v případě, že zvolíte placenou verzi. Ceny VIP jsou různé a závislé na způsobu úhrady a délce předplatného, které zvolíte.
Cena se tedy pohybuje v rozmezí 199,- až 599,- Kč za měsíc.


sexyschuzky_platby

VYZKOUŠET