Tajnalaska.com

Pokud hledáte lásku, flirt nebo si jen s někým chcete dopisovat, rozhodně vyzkoušejte seznamku Tajnalaska. Mezi tisíci uživateli jistě naleznete vhodný protějšek, se kterým si budete rozumět. Tato seznamka je vhodná pro muže a ženy, kteří hledají zábavu a vzrušení. Minimální věk pro užívání této seznamky je 18 let.

Registrace

Tato seznamka zajímá 19 lidí - Registrujte se ještě dnes a zvyšte své šance na seznámení!!

tajnalaska

Online seznámení z domova

Není nic jednoduššího než poslat zprávu online. Na portálu Tajnalaska se stačí zdarma zaregistrovat pomocí emailové adresy, na kterou vám vzápětí přijde potvrzovací email, díky kterému budeme vědět, že emailová adresa patří skutečně vám. Po přihlášení už můžete vybírat mezi tisíci uživateli a domluvit si rande třeba ještě dnes.

zalety

Specifické funkce

Pro registrované uživatele je k dispozici funkce párování. Na základě informací z vašeho profilu vám budou navrhováni uživatelé, kteří s vámi budou mít nějaké společné vlastnosti či zájmy. Vyhledávat uživatele lze i pomocí klasických filtrů, jako je pohlaví, věk či geografická poloha.

flirty

VIP členství

Pro plnou funkčnost seznamky je nutné zakoupení členství, díky kterému budete moci využívat všech služeb. Bez zakoupeného členství lze procházet profily uživatelů, nelze však navázat kontakt a posílat zprávy. Pro posílání zpráv je nutné zakoupit kreditový balíček, který se pohybuje v různých cenových hladinách podle počtu kreditů.


VYZKOUŠETLíbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.